» Poradna » Notebooky

K čemu slouží SPDIF vstup u ntb ?

.. otázka jasná

Odpovědi na otázku

Toto jsem taky našel, .... ale měl jsem spíše namysli využití v praxi.. jelikož bych musel na zapojení reproduktorů použít nějaky konverktory a pod. nevím proč to tam cpou nebo snad to má ještě jiné využití ?

Digitalni vystup. Vyuziti v praxi..?napr. pripojeni receiveruProc to tam cpou..? BO!!!

Otázka jasná, ale blbá. A ještě blbější je, že s chováš jako spratek. Nechápu, proč nepokračuje s v původní diskuzi o zapojení reproduktorů a proč si dáváš jinou přezdívku. A už vůbec nechápu, proč ses vůbec nepokusil najít si pár základních informací o SPDIF sám, je toho plný internet. Takže nahlášeno pro debilitu tazatele...

Hloupý tazatel ale ještě hloupější rádce .. :D Vaše IQ asi nebude vysoké tady je poradna, takže si sem lidi můžou psát co chtějí, takže uklidněte hormon, nejspíše 60 letý, tustý dědku, bez dětí a ženy, ...

Bohužel, máš velmi špatný odhad ve všech parametrech, ale to máš jedno :) Ano, každý sem může psát co chce, ovšem musí počítat s tím, že když se chová jak blb, že mu to taky kdokoliv může narovinu napsat :) Pokud někdo není ochoten věnovat jednu minutu tomu, aby si tak jednoduchou věc našel sám a ještě mění přezdívky jak fusakle, tak je to prostě nevychovaný a líný spratek ;)

Tuto informaci si i podprůměrný tazaqtel může snadno a rychle najít sám. Kdyby následně měl detailnější otázku, ať se zeptá. Ale nejdřívě musí SÁM vyvinout vlastní úsilí se se svým problémem/otázkou porvat sám. Tady se nevedou lenoši za ručičku, ale radí se a očekává se, že tazatel je aktivní a již na svém problému sám začal pracovat.

Takže nevychovaný spratek s inteligencí pod hranicí klinické debility a krajně neslušný."Upozornění (také) odesláno."

Je to lacne a hodne lidem se to muze hodit. tak proc by to tam nedali. nekdo muze pouzivat NTB jako mixak, MMC a jine.....