» Poradna » Mobily

K čemu slouží slot na paměťovku u LTE modemu Alcatel?

Pro občasné připojení na zahradě jsem si pořídil LTE modem Alcatel Onetouch 4G PLUS L850V (od t-mobile), který je vybaven slotem na paměťové karty. Nevíte, k čemu slouží, návod je v tomto ohledu skoupý- zabývá se pouze vložení, resp. vyjmutím karty? Jediné, co mě napadlo ,že po vložení sd karty vytvořím z modemu flashdisk.

Odpovědi na otázku

je to hlavně pro mobily,tablety nebo netbooky bez čtečky, cdromky - lze to využít jako klasické USB úložiště

díky