» Poradna » Programy

K čemu je virový trezor?

Zajimalo by mne k čemu je dobrý virový trezor? Proč se má vir přesouvat do trezoru když ho můžu smazat? na co mi bude v trezoru? děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

To je místo na HDD kam se soubor přesune a je k němu pro aplikace zablokován přístup. Dá se říct, že je to záloha napadeného souboru, většinou zbytečná. Dá se vrátit zpět na původní místo, když je to nějaký kritická část programu.

nekdy se muze trezor hodit, treba mas zavirovany urcity soubor, ktery nechces ztratit, antivirak ti ho najde ale neumi ho vylecit (zbavit sracek v kodu), takze ho hodis do trezoru. a tam ho potom vylecis, bud pomoci nove aktualizace antiviraku, nebo pomoci jednouceloveho porgramku, nebo podle nejakeho postupu cos nasel na netu...

virový trezor oceníš až se ti vir zakousne do nějakého "cenného" soboru - pak to přesuneš do trezoru a až vyjde penicilín, tak si ten soubor vyléčíš a neztratíš to bez čeho nemůžeš být. Ne vše čemu zrovna nerozumíš je špatné a nepotřebné......

Ked vam antivirak prestahuje do trezoru celu doslu postu (nielen tu zavirenu ale naozaj vsetku - aj do minulosti) - tak ako mne, budete velmi rad, ze si odtial mozete este precitat. Aj na to je to dobre.