K čemu je adaptér a čtečka u Micro sdhc

http://pametove-karty.heureka.cz/kingston-micro-sdhc-32gb-... K čemu je mi k té kartě adaptér a čtečka ?

Odpovědi na otázku

Když nechceš neber, nikdo tě nenutí.

K čemu ti je sada 5 houbiček na nádobí když potřebuješ jenom jednu?

to my nevieme, ale su ludia co si vseliake predmety vselikam pchaju.

To je snad celkem jasné, ne?Mikro SD kartu strčíš tak do mobilního telefonu, ale ne do notebooku. Tam (pokud má čtečku karet) můžeš vložit jen klasickou SD. A zde přichází ke slovu adaptér. Adaptér má tvar a velikost jako běžná SD karta (co se dává např. do fotoaparátů) a ta mikro karta se do něj dá zasunout. A voilá! Najednou můžeš mikro SD zastrčit do čtečky karet! :)A ta USB čtečka? To je vlastně redukce, díky které připojíš mikro SD do počítače/notebooku/jiného zařízení pomocí USB (hodí se to v případě, když na tom počítači nemáš čtečku karet)

Jinými slovy díky této sadě máš malinkou mikro SD kartu, kterou strčíš do mobilu, pomocí adaptéru do čtečky karet např. u notebooku a v případě, že počítač nemá čtečku karet, tak tě zachrání USB redukce

Pokud pokládáš takové dotazy,tak Tobě k ničemu.Nech to na ostatní

jsi pako

OK, to jsou tu vážně jenom dva lidi, kteří dokážou poradit ??

A kolik bys jich ještě chtěl, když už jsi radu dostal?

Těžko radit idiotovi...

Každej neni Einstien

To si jako predstavujes, ze ti TO SAME budou lidi v jednom threadu rikat stokrat? O_o

Odpověď už jste dostal, tak se jen zeptám, Vy jste tu otázku skutečně myslel vážně?

Narážel jsem na ty co tu psali před těmi odpovědmi. Stačí mi ty dvě rady, myslel jsem to, že kdyby napsali jenom oni, tak by hodnota byla úplně stejná. :)

Jen naprostá lopata se může ptát na takovou blbost....

To je vpořádku, ale na to jsem se neptal, já se ptal, jestli jste ten svůj dotaz myslel skutečně vážně?

Tu stejnou otázku jsem zde hledal i já a pohoršuji se nad tím, jak zde odpovídáte. Odpověď má být k věci a slušně, bez dodatků typu "to myslíš vážně, to je snad jasné i idiotovi atd." Já to např, také nevím, jelikož jsem do teď podobnou technologii nepoužíval, např jsem nikdy ani neměl smartphone a slovo adaptér v této souvislosti na mě vybaflo poprvé v eshopu. Jsem si jistý, že většina z mé rodiny by to taky nevěděla. Kupuji mp3 a chci tu nejlevnější možnou a ne vrážet 300 jenom za nějakou miniaturní kartu, ke které ještě musí patřit drahý adaptér, který k přehrávači nepotřebuji. Integrovaná memory se již moc nevyrábí a mě by se hodila. Chci levně poslouchat mp3 když jdu se psem. Ignoranti by si měli uvědomit, že ne každý již od plenek používá nejnovější technologie a kdyby se např. ptal někdo starší, tak takovéto odpovědi jsou urážlivé a nemístné.

Naprostej souhlas, já si vlákno našla, protože jsem hledala odpověď na tentýž dotaz. Teprve letos jsem si pořídila smartphone, díky podobným diskuzím jsem se s ním naučila už mnohem více, než spousta jiných "uživatelů". A proto, že jsem dosud SP nepoužívala a tudíž nedisponovala znalostí týkající se jeho obsluhy se rozhodně nepovažuji na retarda či hotentota. Ti, kdo sem odpovídají v pejorativním duchu, jsou podle mě ubožáci, kteří si honí ego (protože zřejmě mají nízké sebevědomí) a k tomu mají prd co na práci, když mají čas se "bavit" tím, že dělají z ostatních lidí pitomce.

Prodej je několikaúrovňový.1. micro2. klasická3. komboZákazník si vybere to, co potřebuje. Blb něco koupí a vypisuje otázky na úrovní osadníka, který to šlohnul ve škole.

Na tuhle stránku jsem narazil náhodou a jsem v šoku,kolik je tu arogantních idiotů,kteří dokážou jen urážet.Jděte s prominutím,kromě dvou slušných lidí,všichni do háje!!!

A co je to a sd karta? A co je to ten internet?😉😁

Internet je bohužel mimo jiné také nástrojem pro zakomplexovaný pitomce, kteří si jeho prostřednictvím léčí své pošramocené ego.

Děkuji panu Havlíčkovi, že jednoduše poradil takovým, jako jsem já-dříve narozeným. Vy nafoukaní mladí to nechápete, ale kdýž jesm byla malá, tak se rádio otvítalo 2 knoflíky, které se otáčely a jedn vyhledával stanice, druhý otvíral přístroj a přidával hlasitost. Když přišly počítače- to jsem studovala vysokou školu (dnes je to univerzita). Měli tam první nejmenší počítač ve velikosti lednice a my se na něj mohli jen přijít podívat. Počítačový program se jmenoval Fortran- o tom jste vy ani neslyšeli. Ale měli by jste akceotovat, že my starci jsme vesměs samouci a je spíš naší chloubou, že jsme schopni alespoň něco z vašeho technicky chvátejícího světa pochopit a naučit se to používat. Proto děkuji takovým jako je p. Havlíček, kteří nám to usnadňují. S.Hájková

Také jsem nikdy nepochopila, k čemu je adaptér dobrý. Vždy to vyhazuju. Nikdy neplní funkci přenosu dat, kterou má zaručovat u jinych prijimacu, nikdy to nefunguje. Vlastně je to jen větší pouzdro na micro kartu.