» Poradna » Programy

Jv16 PowerTools 2013 3.0.0.1267

Takže nová opravená verze opravdu vyšla dřív, než jsme čekali.

Odpovědi na otázku

Po detailním prověření - které nebylo vůbec nijak složité, protože exelentní SW Beyond Compare 3 "umí" - dávám na vědomí, že nová verze jv16 a to 3.0.0.1267 má úpravy pouze v ".exe" a NIKOLIV v originálním anglickém jazyce a už vůbec ne v manuálu. Takže překlady na mých stránkách lze v této verzi použít zcela bez problému. Stále čekám na omluvu od "roňajs" - on už budet vědět za co.