» Poradna » Programy

Just Cause 2 první mise

Rád bych se zeptal jak mám přistát v zasraný první misi Just Cause 2. Zkoušim to tady už tak 15 minut a jediný co z toho mám je špatná nálada, bolest hlavy a rozmrdanej mezerník... Prosim poradte co mam delat kdyz se mi proste NEOTEVRE padak nikdy...

Odpovědi na otázku

http://letmegooglethat.com/15 minut? To bych ti přál hrát nějakou těžší hru, já v takovým DS zkejsnul klidně i na 15 týdnů u jednoho bosse.

Nehrej to, když to neumíš.

Zkus jinou klávesnici nebo přenastav citlivost ovládání.Já hrál The Crew a musel jsem přenastavit ovládání abych dokončil XFINITY RACE.