» Poradna » Programy

Just Cause 2 - ANO, Darkest of Days - NE

Dobry den, mam divnou otazku. Jakto ze Just Cause 2 mi jde na vysoké detaili v pohode a darkest of days skoro ani nezapnu?

Odpovědi na otázku

co třeba nám prozradit jakou máš sestavu ? Křišťálová koule dnes nepracuje ... a z kávové sedliny to neumim.

To bude asi tím, že Just Cause 2 je míň náročná než Darkest of Days? Ne fakt nevím, tohle vlastně není vůbec logický, nic o tom nevím ... :( Mozek ti vypadl ve škole nebo u her?