» Poradna » Programy

Jukebox ze stareho PC

Ve většině hospod je nějaký jukebox začínají se dělat takové malé z Mp3.U nás máme taky takový je to vlastně PC z WIN XP.Zajímalo by mne jestli jde někde sehnat softvare na kterém to půjde.Mám doma staré PC a nějaké HDD a chtěl bych z toho udělat takový jukebox.Pokud víte o stránce kde je takový návod na stavbu hoďte tady odkaz.Díky

Odpovědi na otázku

http://www.bykeyword.com/downloads/software-3/down... z Googla...taky si to muzes napsat sam, uplne jednoduchy jukebox je za odpoledne bez problemu napsany, zvlast kdyz k prehravani zneuzijes Winamp nebo kodeky woken.

no tohle me zaujalo, ale rad bych program nejaky pritulnejsi mozna i jednodussi, pres celou obrazovku (kvuli dotykove obrazovce), mate jeste nekdo nejaky napad, idelani je opravdu vyuziti winampu

Nezapomeň si ohlídat Osu...