» Poradna » Ostatní

Jste nekdo z Chodova? Potrebuju se dostat v noci z centra...

Bydlim kousek od stanice metra Opatov a potreboval bych se nejak (MHD) v noci (v dobe kdy nejede metro) dostat z centra (vaclavak, nebo andel) zpet. Taxik pouziju jen v nejhorsim pripade. Jezdi nejaka nocni bus-linka? Dik.

Odpovědi na otázku

www.dpp.cz 510 nebo 511 tuším nebo tak něco...

Já to nevím, jsem ze Stodůlek.

myslel sem nekoho kdo takhle jezdi a ma to vyzkousene...

Jezisi prosteee, neni lepsi se podivat na to hledani spojeni na webu DP, na ktere jsem Vam dal vyse odkaz? Vetsina lidi to tak dela ...a funguje to. :o))

ne

511 staví na Hlavním nádraží a IP Pavlova, a staví ve stanici Petýrkova, která je pár metrů od OC Chodov

a jinak www.idos.cz ...

tohle jsem chtel, dik jirko...