» Poradna » Počítačové sítě

Jsou vidět mé osobní informace??

Dobrý den, využíváme s kámošem internet. On jej přímá a pomocí počítače jej rozbočí (získá tak víc IP adres) a posílá přes wifi ke mě domů. Chtěl bych se Vás zeptat, jestli má možnost vidět mé navštínené stránky, zadané hesla nebo obsah emailů.Děkuji Vám

Odpovědi na otázku

pokud to jde pres jeho komp, pokud to neni zasifrovane, tak ta moznost tu existuje ... ale tuhle moznost ma u vic lidi - treba jeho provider, a tak :)

Patrně ano, já taky můžu vidět, co dělají lidi, kteří tahají ode mne. Jedna věc je ale že někdo něco udělat může, druhá, zda to opravdu dělá. Například já to nesleduju, protože mě do toho nic není.