Jsou důležité CUDA jádra v grafice ?

Ahoj kupuji si GTX 1050ti a ta je o CUDA jádra ošizená. Je to takový problém ? Co to vůbec je a k čemu je to dobré? Díky za odpověd!

Odpovědi na otázku

Kartu si kupuji pro gaming na FHD 60fps

Obecne cim je jich vic, tim vetsi vykon.https://www.lifewire.com/what-is-nvidia-cuda-834095Na 60FPS ve FHD budete u spousty her potrebovat silnejsi kartu. V plnych detailech rozhodne.

Počet CUDA je odstupňovaný, protože je přímo úměrný výkonu grafiky a tedy i ceně. Takže lowendová grafika, po které koukáš, jich má logicky podstatně méně než GTX 1080 Ti nebo Titan Xp z opačného konce výkonového žebříčku.Pokud koukáš ale po FHD a 60+, tak bych se na GTX 1050 Ti vykašlal a koupil minimálně jetou GTX 1060 6GB se zárukou. Jsou jich plné bazary a dají se sehnat už okolo 5000,-. Většina jich je letošních, protože se rozprodávají těžební rigy.

GTX1050Ti na jistotu plynulého FHD není , je to lowend.

Kdyby jen to, ale on chce tech 60FPS. A tam neni jistotou tak uplne ani ta GTX1060..