» Poradna » Web a internet

JQuery load() metoda - nefunguje v Mozilla Firefox

Zdravím, mám cca takový kodfunction myId(){ $("#1").load('loadInformation.php')}funkce myId je volána při kliku myší na nějaký button. Po kliku je obsah loadInformation.php vložen do divu #1. To funguje ve všech prohlížečích až na Mozilla Firefox (já mám verzi 3.0.19)

Odpovědi na otázku

Zachytí se vůbec ten klik?

Identifikátor nesmí být číslo, nebo začínat číslem.Je spodivem, že jinde to přesto funguje.EOF

Zkusil jsem místo těch čísel dát písmena, ale stejně to nepomohlo. Když si vypisuji co se v průběhu děje, tak ve všech prohlížečích vše proběhne OK. Pouze v Mozile jak přijde na řadu výše zapsaný příkaz tak v Mozile to tímto končí a dál se již nic nestane.

Jak vypisujes?Na druhý řádek té funkce si dej:alert("funkce funguje");Kdyz alert zxafunguje, res jquery, jinak je chyba v eventu a volani te funkce.Ve firefoxu je i slusny debuger