» Poradna » Ostatní

Joystick esperanza

Potřeboval bych pomoct, nedávno jsem si koupil joystick esperanza a když ho pripojim k ntb tak mi na žádnou hru nejde....nevíte jak to vyřešit ?

Odpovědi na otázku

Měl bys asi udělat kalibraci napřed. https://www.youtube.com/watch

No a jak to mám kalibrovat ? neukazuje se mi tam to co na tom videu

Jo a v zařízení se mi ten joystick ukazuje jako klávesnice...to asi není dobře ne ?

Asi je třeba k tomu nainstalovat ovladače a to třeba ve správci zařízení,tedy pokud je tam vidět.

Mám k tomu cd, tím to taky jde ?

Zřejmě jsou na tom cd ovladače,tak to nainstaluj.

Jenže to nic neudělá , nainstaluju to a furt nic

A to CD používáš jen jako tácek pod pivo? To tě nenapadlo, že tam třeba bude nějaký software k tomu joysticku?

Hele kamaráde já to přes to CD už zkoušel instaloval jenže to nic neudělalo....čekal jsem na takový chytráky...smh

Co to znamená "nic to neudělalo"? Ve správci zařízení v ovládacích panelech ten joystick je detekovaný nebo ne? Musí se tam při připojení objevit alespoň jako "neznámé zařízení" někde v sekci USB. Pokud tam při připojení joysticku nenaskočí vůbec nic, tak je prostě vadný.

Tak jestli myslíš tohle tak to jo ,ale nejde v žádný hře a nejde ani kalibrovat tak tam musí bejt něco špatně ne ?

Podívej se do správce zařízení zda je tam ten Joystick vidět.Pokud ano,tak na to klikni pravým a dej aktualizovat ovladače.

To máš Win.10?

Dobře jdu to zkusit.....Jojo mam

Hele není tam přesnej název toho joysticku ale je tam k němu jenom tohle “herní zařízení standardu hid” a “vstupní zařízení USB”

No tak nato klikni pravým vlastnosti a podívej se co to je.Ale možná tohle video je přehlednější. https://www.youtube.com/watch

Hele a ještě tam mám nějaký “monect hid device” nemám to nějak odstranit ?

Tak to asi bude tohle v tom videu je jak to opravit. https://www.youtube.com/watch

Dík moc , už to funguje

Tak to je dobře