» Poradna » Ostatní

Joyetech Ego Aio-Spálená spirálka

Dnes se mi již potřetí spálila spirálka na Joyetech ego aio. Nevíte, jak se toho příště vyvarovat? Když kouřím, mačkám tlačítko až když tahám. Neni to třeba tím, že vapuju hodně? Děkuji

Odpovědi na otázku

Spirála je z odporového drátu, který má nějaký průměr a odpor/m. Je dimenzovaná na určitý proud. Pokud máš dostatečně výkonné baterie, ale nedostatečně dimenzovanou spirálu, pak shoří, jako papírový drak. Udělej si spirálu z drátu, který vydrží větší proudy a nebo sniž výkon, který se na spirále ztratí. ☺

...když kouříš tak máš mačkat koule, ne?