» Poradna » Web a internet

Joomla - nefunguje email

Dobrý den všem, rád bych se zeptal zkušenějších - mám web v redakčním systému Joomla!, a nyní, když mi zákazník odešle poptávku (vyplní formulář), tak to napíše chybu: "Nelze inicializovat funkci email". Tvůrce webu se mnou nekomunikuje. Nenapadá Vás někoho, jak to opravit? Za případné nápady předem děkuji

Odpovědi na otázku

Nelze inicializovat funkci email.

Záleží jak to máte nastaveno zdali se email odesílá např interně přes phpmail, nebo se volá připojení na nějaký SMTP server.To by mělo jít zjistit v administraci té Jomly.Mimochodem co tam je za verzi?

Je to verze 2.5. Nevím kde to mám zjistit - už sem našel i ty neodeslané formuláře, což je fajn, ale stále nevím, jak zjistit, jak je to s tím emailem (jsem tak trochu antitalent na podobné věci)...

https://navody.c4.cz/img/joomla-2-5-instalace-... Ale pokud to děláte na nějakém ostrém webu, doporučuji radši sehnat někoho kdo tomu skutečně rozumí a minimálně Vám ukáže co a jak a pomůže nastavit.

Mockrát děkuju