» Poradna » Ostatní

Jmeno hudby ve filmu Ostrov????

Lidicky prosim vas nevite nekdo jak se jmenuje uvodni hudba z filmu Ostrov(Island)? Je to uplne silena hudba,rad bych ji mel jako mp3,vite nekdo,hm?

Odpovědi na otázku

Autorem je Steve Jablonsky (m.j.Bad Boys II, Matrix II - aby ne  Armageddon e.t.c.). Vysel soundtrack s uvodni skladbou "The Island Awaits You". Na netu to je.Dalsi autori jsou vetsinou pocitacovi magove a umi to s Pro Tools a horou nastroju - nahrali si to sami - Original Music by Ryeland Allison,  Ramin Djawadi , Clay Duncan, Trevor Morris , Blake Neely.