» Poradna » Programy

Jiný vzhled uložených stránek

Občas si ukládám některé zajímavé diskusní příspěvky z www.zive.cz, ale mám problém s tím že ty stránky po načtení z disku vypadají úplně jinak. Je to pouze modrý holý text. Například takto:Autor: Palo Datum vložení: 29.4.2004 18:08:51 Celkem odpovědí: 2Surne potrebujem nainstalovat jeden program ktory mam iba vo forme image-u a nemam u seba napalovacku. Potreboval by som nieco co dokaze vytvorit vyrtualnu napalovacku, vypalit tam image a ztadial instalovat.OdpovědětPoradna pro čtenářeRe: SURNE!! Ako nainstalujem program, ktory je vo forme image(*.bin;*.cue)MS29.04 18:21Re: SURNE!! Ako nainstalujem program, ktory je vo forme image(*.bin;*.cue)Pavel29.04 21:21Autor: MS Datum: 29.04 18:21Titulek: Re: SURNE!! Ako nainstalujem program, ktory je vo forme image(*.bin;*.cue)Odebírat reakce: OdpovědětHledej Daemon Tools Autor: Pavel Datum: 29.04 21:21Titulek: Re: SURNE!! Ako nainstalujem program, ktory je vo forme image(*.bin;*.cue)Odebírat reakce: OdpovědětAlcohol 120 %Pavel Odpovědět na původní otázku   Zpět do Poradny Přihlásit se k odběru zvolených odpovědí mailemPřihlásit se k odběru všech odpovědí mailem Váš email: (Pokud se přihlásíte k odběru zvolených příspěvků, nebudete mít zatím možnost se odhlásit. V případě velmi bohatých a rozvitých diskusí se vám tak může hromadit velké množství e-mailů ve vaší e-mailové schránce.)//Server: Živě; Sekce: celé živě - dolní banner pozice; Pozice: Dole; Medium: Full banner; Reklamni plocha: celé živě - dolní banner pozice - Full banner / Dole;ADid_adspot = 8199;ADwidth = 468;ADheight = 60;ADdescription=0;ADborder=0;ADbgcolor='FFFFFF';ADfwidth = ADwidth+2*ADborder;ADfheight = ADheight+2*ADborder+ADdescription;ADtarget = "_top";ADlink = "0000FF";ADrnd=Math.floor(1000000*Math.random());document.write('\n');document.write('');document.write('http://ad.adrenaline.cz/adrun.dll(top.document.referrer)+'&rnd='+ADrnd+'" Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

asi ukládáš jen html bez souborůzkus uložit jako.... úplná webová stránka