» Poradna » Notebooky

Jina funkce pismen

Zdravim, mam par let Lenovo E560, v posledni dobe mi vynechavaji pismenka S, B, K, P. Kdyz pripojim bluetooth externi klavesnici, vse funguje, jak ma. Tlacitka ale funguji - kdyz spustim klavesnici na monitoru a zmacknu treba S, rozsviti se tam ScrLk, kdyz na Gmailu zmacknu B, odesle se. Kdyz zmacknu na plose S, spusti se OneDrive. Ostatni pismenka funguji tak, jak maji. Mam pocit, ze je tam prepnuta nejaka jina funkce, nevim. Zkousela jsem zapínat/vypinat Numlock, FN, apid., i v BIOSu menit nastaveni (FN apod), menilo se to vselijak, ale porad ne tak, jak potrebuji - aby vsechna pismenka byla na psani. Tim jsem dosla ke svemu vrcholu toho,co s pocitacem dovedu. Ted jsem uvedla notas do tovarniho nastaveni, a porad nic. Nemate nekdo napad? Moc diky!

Odpovědi na otázku

nestálo by za to prostě nechat tu klávesnici vyměnit?https://www.lenovoshop.cz/lenovo-cz-klavesnice-pro-...

Možno strelím vedľa, ale!Nemáš náhodou aktivovanú funkciu Jedným prstom?Vtedy niektoré klávesy vykonávajú iné funkcie, než písanie.Ovládací panel - Centrum zjednodušenia prístupu - Uľahčiť používanie klávesnice - Uľahčiť písanie - pozrieť, či nie je zapnuté "Zapnúť funkciu Jedným prstom".