» Poradna » Programy

Ještě k WORDu, co mi hejbe žlučí

Když jsem ve vzteku psal tento příspěvek /pětkráte resetováno po po pádu WORDu/, neudal jsem, že v jiných programech a editorech je pokoj, závada se objevila i po výměně myši za novou, tu s kolečkem. Mohu říci,že WORD mi jde pěkně na nervy. Naštěstí ho používám pouze při psaní článků. Také děkuji za dvě odpovědi, které přišly za chvilku po napsání dotazu. Kdyby toto dělal program, ve kterém lámu noviny, tak mne z toho hrábne. Podle druhého příspěvku jsem okamžitě stáhnul 602pro SUITE. Pakli bude chodit tak, jak jsem měl možnost ji teď právě krátce otestovat, tak WORD u mne skončil... Ještě k problému - mám velké obavy, zda nejsou nakopnutý Wokna98, které v redakci používáme. Z pomyšlení na novou instalaci dostávám kopřivku. Až potkám Billa Gatese, vmetu mu do tváře pár žalovatelných nadávek. Neberte nám šetset dvojku, kapitalisti!!! Léta jsem na ní dělal, a nikdy jediná potíž. Pouze jedna. Napsat něco tak, aby to lidi četli, ale to už není problém SW.Díky za radu, když to bude chodit, je to O.K. FUCK WORD97!!Jenda.

Odpovědi na otázku

jmenovce,dobre to znam.Word je to same,jako velmi sprosta nadavka.PC SUITE od sestsetdvojek sice nema jeho diskovy prostor,ale to je jenom dobre.Navic za 400 Kc do dnesniho dne( sic!) je s Plus Packem,sablonami etc.A hlavne, umi ceeesky.Ted mi tu sakra ten hacek nad c chybi. Vlejme zluc zpet do jaterniho systemu,a zapomenme na (d)Billa. Pekny den.

vystaci si s 602. Pokud ji ale chcete pouzivat jako nadstavbu pro vase aplikace, uz to takova slava neni. Az bude mit 602 nejake rozumne API a nejaky rozumny OLE pristup, mozna o tom zacnu uvazovat