Jelen

Tak tedy fakt nevim,sluchadla zapojený o.k.,slepotou zatim snad netrpim_?Hardwarově by to mnělo taky bejt richtig,když to poklepu na mikrofon tak prej že jo uši taky...ale kde nic tu nic ,nejdřív šel do háje mikrofon při Skypu pak restart a pak i uši .můžete mně prosim vás někdo ťuknout?Já fakt nevim Díky

Odpovědi na otázku

Hochu, ty musíš sjíždět kvalitní matroš....

Pockej do rana, nebo radsi do poledne. A nic si nepichej ani nic nekur. Uvidis ze to pak bude mnohem lepsi.

Řekni tetě ať tě strčí zpátky do klece, a na posraný trenky že je nejlepší mejdlo s jelenem...!