» Poradna » Programy

Jednoduchý program na editaci videa

Ahoj, potřebovala bych poradit nějaký opravdu jednoduchý program pro editaci videa ve Win7, 32-bit?Potřebuju pouze sem tam něco ustřihnout, na začátek videa a na konec nějaký ten efekt a případně ještě vložit zvukovou stopu.Děkuji.

Odpovědi na otázku

AVIDEMUX.

A jak v tomto programu udělám ty efekty, o kterých jsem psala? Děkuji.

Jak se Avidemux dělají efekty?

Ano, psala jsem že potřebuji editor videa kde jsou udělat alespoň základní efekty. Děkuji.

Movie Maker ... i když MS už ho nepodporuje, dá se stáhnout:https://www.windows-movie-maker.org/

Ten jsem zkoušela, ale píše mi chybu. Jakmile tam vložím video které chci upravovat, napíše to "program selhal" a vypne se to.

Poměrně jednoduchý je AVS Video editor, ale teď si nejsem jist, jak moc je to free...

Zkusím ho. Děkuji.

virtualDub je taky moc hezkej

Tam těch efektů moc nenadělá...

Ten je ze stejně postižený rodiny jako ten první navržený ne-li horší. GUI jak pro pubiše a ta nulová výbava resp. nic, na co se autor dotazu ptal, SW nenabízí, tak proč sem tyhle dva dementní SW pro sadomasochisty neustále cpete? Movie Maker bohatě musí stačit na toto :)

Někteří jsou jak negramoti. Tazatelka se ptá na editor s efekty a jeden navrhne Avidemux, druhý Virtualdub.

Na něco jo, ale s podporou pouze AVI v dnešní době nedostačuje. To už je lepší ten Avidemux, ale ten se taky hodí akorát pro jednoduchý střih a úpravy.