» Poradna » Programy

Jednoduchá záloha na Google Drive

Nepoznáte nejaký program s ktorym by sa dalo jednoducho zálohovať súbory na Google Drive? Tak ako to má Microsoft s OneDrive. Proste kliknem pravym vyberem Premiestniť na GD a hotovo.Skúšal som Google Backup and Sync ale nešlo mi to.

Odpovědi na otázku

Nevymýšlej "kolo" a použij GD clienta....https://www.google.com/drive/download/A doufám, že nejsi úplné nemehlo, funguje to milionům ostatních...

Tak este raz pre menej inteligentnych. Pouzil som oficialneho klienta lenze vsetky volby su sede cize sa nedaju pouzit.

Tak máš něco špatně, protože já takhle přes toho klienta, běžně synchronizuji své dokumenty a žádný problém. Očividně nejsem vyjímka, jinak by si lidi Googlu hromadně stěžovali.

No tak ji zkrátka "nemehlo". A pokud nepošleš aspoň snímek nebo něco bližšího, nedá se holt nic dělat....

Tak holt musíš zjistit, co děláš blbě, to my bohužel na dálku nepoznáme. Normálně to totiž každému funguje.