Jednodeskový počítač Tinkerboard vs Rpi 3+

Uvažuji o koupi jednodeskového počítače, který by byl používám jako takový malý domácí server - samba,ftp a v budoucnu možná další funkce. Rozhoduji se primárně mezi Tinkerboardem a Raspberry pi3 B+, pokud by jste věděli o nějakém dalším, u nás dostupném, budu rád za tipy. Také bych se chtěl zeptat jestli někdo má zkušenosti s Tinkerboardem, protože po hardwerové stránce vypadá zajímavěji než Rpi3. Díky

Odpovědi na otázku

Jako lokalni uloziste bude RPI (i nova s GE) pomala. Otazkou je jedtli jde o to to hlavne pouzivat nebo si spis hrat. O Asus Tinkerboardu jsen neslysel nic pekneho co se sw podpory tyce, sam nemohu posoudit.

Zkuste se podivat na vhodnejsi SBC na strankach projektu www.udoo.org. Zakoupit jej lze pres https://cz.mouser.com