» Poradna » Mobily

Jedno sluchátko hraje potichu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč mi hraje jedno sluchátko od pecek potichu a to druhý úplně normálně, Koukal jsem se a je úplně všechno čistý, Tak nevím v čem je problém. Jsou to sluchátka JBL T110. Byl bych rád za odpovědi děkuju .

Odpovědi na otázku

nejspíš mechanicky načatý kablíky

Kabel je úplně jak nový

Tak jestli to není zacpaným sluchátkem od ušního mazu (což způsobuje drtivou většinu problémů u podobných sluchátek) a kabel se nezdá poškozen, zbývá už jen asi vada samotného repráčku ve sluchátku. No a teď mi řekni, co s tím chceš dělat? Myslíš, že ty sluchátka pujdou rozebrat jako stavebnice Merkur a náhradní díly kopíš za rohem ve večerce za 3,50 a v kuchyni na stole to lehce opravíš ?? Tak na to zapomeň. Sluchátka jsou nejspíš lepená, nebo lisovaná a nepujdou rozebrat bez totální destrukce, takže jakákoliv šance na opravu je mizivá. Jediná možnost je ty sluchátka reklamovat, jestli jsou v záruce a doufat, že to je tak jak tvrdíš a pak ti je možná vymění. Jinak s nima neuděláš nic.

Ještě v záruce jsou, mám je asi přes půl roku tak je půjdu reklamovat nic jinýho my nezbyde, jinak děkuju za odpověď.

Na 99% je to špínou ve zvukovodu schluchátka.

vše jsem čistil a ještě zkontroloval a je to čisté

Zvukovod sluchátka nevyčistíš bez jeho rozebrání.

Zdravím! Měl jsem stejný problém, jedno sluchátko hrálo méně. Doporučuji reklamovat, i já jsem zašel do shopu a tam po odzkoušení, že je to pravda, mi vyměnili sluchátka za fungl nové. Tož ať se daří.