» Poradna » TV, audio a video

Jedno sluchátko hraje potichu

Ahoj mám malí problem používám drátová sluchátka od samsungu (nějaký měsíc) ale před pár dny jsem si všiml že jedno sluchátko hraje trochu slabeji nevíte jak to můžu vyřešit ? Nějakým updatem,resetem či něco takového//Smazán troll "Pavel Nový" (= "host" / "joachym") a jeho bláboly o ničem.//

Odpovědi na otázku

Nemůžeš to vyřešit nijak, tohle je vada sluchátek. Nemáš jen ucpaný zvukovod sluchátek?

Zkus sluchátka nasadit opačně, možná jen máš pár dní zalehlé jedno ucho. MALÍ problém je, že nevíme, co je u tebe trochu slaběji. Jde to v přehrávači vyrovnat stereováhou?

Neznám zrovna tahle, ale u jiných se to někdy stává, když se zdeformuje membrána. Prohne se tlakem vzduchu při zasunutí do ucha a zůstane tak. Oprava spočívá v tom, že se zapůsobí opačným tlakem - dají se k puse a nasaje se vzduch.

Diky moc konecne odpoved ktera mi pomohla dlouho jsem se snazil vyresit problem se sluchatkem a tohle pomohloKlobouk dolu

Děkuji pomohlo

Kámo díky moc, levé sluchátko hrálo totálně potichu. Teď zase funguje stejně jako pravé

paneboze omgg diky mooc!! tohle fakt pomohlo uz jsem se s tim trapila snad pul roku, ze mi jde jen jedno sluchatko??????????

Kamo, diky moc. Rok jedno skoro nehralo. Uz jsem je chtel vyhodit. Dnes jsem prodal auto ale tohle mi udelalo jeste vetsi radost!

si delas prdel, hralo mi sluchatko napicu a ja myslela ze jsem vyhodila penize za ne, kupovala jsem je 2 mesice zpatky a tohle mi pomohlo. pujdes do nebe bracho

Tak to jsem opravdu nečekal že bude fungovat :D Děkuju moc za radu.

Díky :)))

WTF? :D Fakt pomohlo dík moc, nechápu nic :D

U airpods 2 opravdu pomohlo. Díky!

fakt to pomohlo ... tak to mě dostalo díky

Díky, nečekaně jednoduché a funkční řešení.

Vypadá to, že to hodně lidem pomohlo, ale já mám bezdrátová sluchátka JBL a taky mi levé začalo hrát potichu. (V podstatě stejný problém mám). Ale jde o to, že ten opačný tlak pusou nic nedělá. Pořád tam je ten tlak a hraje to stejně potichu. Tak co v takové chvíli mám dělat prosím?

Yees kámo jednoduché a pomohli. díky moc...

Díky, fakt čumim. Pomohlo u JBL TUNE130NC.

Je to potichu jako že když si je dám obě do ucha slyším jen jedno druhé hraje tak že ho sotva slyším a i když je přehodim tak hrají to 1 slabé bude problém sluchátka ne u míče uši

#Mích uši

Problém je i v písemném projevu. Co aspoň občas použít čárku nebo tečku a nejdřív si to po sobě přečíst?

Měl jsem stejný problém a právě jsem ho vyřešil a to tak, že jsem ze sluchátka, které hrálo tak o 50% slaběji než druhé, vyndal jehlou tu membránu (při dotyku se hýbala, tak jsem to zkusil) a pod ní byla druhá membrána a byly k sobě přilepené lepidlem. To lepidlo se samozřejmě začalo roztékat, takže zevnitř zaprasilo celou vrchní membránu. Vnitřní membránu jsem vyhodil (zbytečný balast), vnější vrátil zpět (drží dobře, nemusel jsem ji ani znovu lepit). Přes sluchátka si stejně dávám molitanové návleky, takže paráda. Pod membránou není co propíchnout, je tam umělá hmota, takže se toho nebojte. Zduř.

A není to moc riskantní? Pořád mi zo levé sluchátko hraje potichu a ten proti tlak na to nereaguje a do tohohle se mi moc nechce, ještě ram něco poškodím. Ale jinak nevím co s tím, mám je skoro 3 měsíce.