» Poradna » Mobily

Jedno repro dvě zařízení

Ahoj . Mam 2.1 repro a chtěl bych se zeptat jak bych mohl nějak přepínat zvuk , (jestli půjde zvuk do repro z pc nebo pska. Děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Nejlépe nějakým přepínačem :) Pochybuju, že něco takového se prodává hotové přímo pro tento účel, takže budeš muset sehnat nějakého bastlíře, který bude schopen vyrobit přepínač celkem 3 drátů a k tomu dát vhodné konektory.

Myslím, že tohle http://i41.tinypic.com/2ym632r.jpg nebude problém sestavit, leda pro velkého nešiku . Pro ne-bastlíře: patří tam poťáky s logaritmickým průběhem, lineární fungují taky, ale změna hlasitosti neodpovídá našemu vnímání.

PS: celé zapojení bych řešil stíněnými kabely, jinak to bude chytat všechno možné z okolí...