Jeden monitor na PC a NTB - existuje rozdvojka?

Ahoj, mám jeden monitor a stále na něm přehazuji kabel v závislosti na tom, jestli používám PC nebo notebook (jako rozšíření základního monitoru). Existuje nějaká rozdvojka nebo přepínač, abych nemusel vždy monitor přepojovat? Monitor má DVI vstup.Děkuji všem

Odpovědi na otázku

Existuje, manuální či automatický přepínač.

neměl bys prosím přesný název nebo odkaz, kde ho najít? díky

Libovolný obchod s počítačovými komponenty (CZC, Alza, Alfa, též Krup a spousta další).

Většina monitoru má více vstupů neni problém připojit i několik zařízení bez rozdvojek a přepínačů.

mám ještě VGA port, ale přes ten mi to nechce jít (výstupy mám digitální a nejde mi konvertovat signál)

Držíš sa VGA portov ako Pavelka Win XP? Kedy príde doba využívania výhradne dig. portov? V čase, kedy budú mŕtve všetky GK s VGA portami?