Jede mi to nějak pomalu

Prosil bych vás hrozně se mi lagují hry i když pc sestavu mám slušnou myslím hry jako třeba rust nebo gta5 btw pc sestavu mám GTX1050 ti Gaming X 4 gb, intel i5 3,1Ghz 2400. Tak nevím co s tím je ? jo díky za odpověď když tak

Odpovědi na otázku

Na Rust je pomalu jakákoliv sestava slabá, natož takový "entry level", jaký máte. Buď hrajte méně náročné hry, nebo investujte slušný peníz do skutečné "herní mašiny".

A co bych měl podle vás zlepšit myslím že grafická karta se dá ale ten procesor je slabý mohl by jste mi doporučit nějaký slušný upragde procesoru ? jo a ram mám 8 gb děkuji

Karta odpovídá procesoru. Pokud chcete více, tak bohužel upgrade všeho.