Je vysoká teplota snese to ta Nvidia GT 9500 ?

Ahoj,mám grafickou kartu NVIDIA GeForce 9500 GT s pasivním chlazením. Při normálu je stav teploty cca 65 - 95stupňů, při zátěži teplota stoupne až k 90stupňů. Je tento stav stále v normálu? Nebo mám zakoupit aktivní větrák, který bych připevnil k boku sestavy.DíkyAhoj

Odpovědi na otázku

Ona to tak karta snese, ale po case ji to zabije.Chyba je, ze vubec nekdo GK s pasivnim chlazenim vyrabi. Ale zase proc by nevyrabel, kdyz si to nerozumni lide koupi.Jediny bezpecny zpusob provozu GK s pasivnim chlazenim je ve skrini, ktera ma rozumne aktivni chlazeni. Pokud to nezajistite, karta odejde..