» Poradna » Notebooky

Je vada na NTB nebo na Adaptéru?

Dobrý den, mám NTB PackardBell Argo C MZ35 Series... Dneska zapojím adaptér a kontrolka slabě bliká, NTB Nenabíjí. Zkoušel sem zkoušečku ale do NTB stále neteče proud.. NTB není vadný ani jeho přípojka. Mám takové tušení, že odešel zdroj. Napájecí zdroj a jeho číslo se přesně shoduje - NTB měl napájecí zdroj Delta Electronics SADP-65KB D nebo se může použít PA-1650-02 a musí mít 19Vdc 3.42A. Lze koupit podobný univerzální ?? Musí mít ale 3.42A, nechtěl bych pak riskovat, že by se mi poškodil NTB...Jak mám dále postupovat??Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

která kontrolka bliká? na čem?jak si změřil, že neteče proud?můžeš použít jakýkoliv zdroj se stejnými parametry.

Kontrolka bliká na adaptéru slabě zeleně..Má svítit jasně zeleně. Změřil sem napájecí vydlici, kde má vycházet cca. 19V a nic. Měřil sem multimetrem.

takže si změřil napětí. ne proud.pokud ze zdroje nic neleze, tak je to jasně zdroj.kup novej na aukru:http://aukro.cz/listing.php/searchzkontroluj si jaký mají konektor, případně si tam připájej konektor z tvé nefunkční nabíječky...

Ano napětí :D Omlouvám se, zítra se jdu podívat po novém. Ještě zkusím cestu do Mironetu, co mi tam na to řeknou.

Muzes pouzit libovolny zdroj 60-90W s napetim 19V. Limitovan jsi predevsim konektorem, ktery ma kazdy vyrobce jiny. Nejlepe vyzkouset na miste.