» Poradna » Ostatní

Je v manažeru (vlak) přípojka na 220V ?

ahoj.je v manažeru (vlak) přípojka na 220V ?pojedu z prahy do o-vy a beru notas..proto se ptam jesi ho tam budu moct nekde pripojit:)

Odpovědi na otázku

v 1 triede jo v 2hej len na chodbe takze ti cez snuru budu preskakovat ludia. Najlepsie si nabit baterky a sietovu snuru potrebovat nebudes. Inak v zasuvkach je napatie 230V nie 220V ;)

230 - 220 .. detail :Dto je skoda, vtom notasu totiz baterka neni :/ starej notas

Je docela možné, že na WC zásuvka bude. Kdysi jsem se tam holil. Jenom si nemohu vzpomenout, jestli to bylo ve vlaku, nebo v letadle. . Natiskni si doma samolepku MIMO PROVOZ a není co řešit.

Vlak IC 519 Manažer, Praha Holešovice 19,26 - Bohumín 23,07 je vybaven přípojkou 230V.

v kazdem kupecku?

a v IC 581 OSTRAVAN je zasuvka?

Zásuvky na holicí strojky nemají dostatečný výkon pro to, aby utáhly NTB, taky tam nebude zaručena stabilita napětí. Zásuvky použitelné na NTB bývají v 1. třídě, ale nevím jestli úplně u všech sedadel. Bez baterek to máš ale marné, protože během cesty několikrát vypnou napájení zásuvek. Před pár měsícama kolegovi ve vlaku shořel zdroj. Myslí si, že to bylo právě neustálým zapínáním a vypínáním. Těžko říct. No nicméně ti přeju hodně štěstí!!! M.

a v ostravanu jsou v kupe zasuvky?