» Poradna » Ostatní

Je tu expert přes konzole? crash

Mám xboxy.. jeden šašek mi je prodal rozbité a nikdo už s tím nic neudělal :) ze strany aukra nehorázný nezájem a odkazování na jiné stupidní rady. No tak mě okradl o 4.500, fajn ne? Xboxy jsou flashlé, avšak blbnou. Po chvíli hraní se restartují, vyjede z nich mechanika a čtečka jakoby se zbláznila vyjíždí a zajíždí dovnitř bez pravidelného intervalu.. když boxy nechám vypnuté, ale zasunuté v síti, také se čas od času zapnou samy.. a zase začnou samy vyjíždět a tak dál a dál.. má někdo nějaké rady, kolik by to mohlo stát? Co je to za problém? Že by něco s flashem?

Odpovědi na otázku

Zkusit to poslat někomu kdo to přeflashuje znova a správně. pokud je to teda špatně flashnutý. Pokud to bude dobře flashnutý a stále budou problémy tak to bude možná nějaký kix v HW. Já osobně konzolista nejsem ale mam ps2 s freemc bootem. Poslal jsem paměťovou kartu jednomu týpkovi aby tam nahrál ten free mc boot a vše v pohodě.

No pokud to dělají oba dva , tipuji špatný flash. Problém je v tom že to ten idiot mohl zmršit tak že už flashnout nepůjde nebo ho pc neuvidí. Na druhou stranu rozbít už asi nepůjdou, a vsadím se že na nějakých xbox stránkách budou podrobné návody na flash a odkazy na správný software. Podle mě tam nahrál SW pro nějakou jinou revizi napřiklad ze slima na původní nebo naopak. Pokud to půjde čistě jen přes USB tak bych se nebál párkrát si pročíst návod jak na to a pustil se do reflashe. Nic tím neztratíš , pokud se ti do toho nechce třeba bych jedno xko koupil i s rizikem neůspěchu ale za nějakou normální cenu na náhradní díly.

xbox za 4500 z bazaru? je to 10 let stará konzole

Píše 2 xboxy a okradl ho o 4500.. To mi vychází 2250 za kus, za tuto cenu se běžně prodávají v bazaru jak kameném tak internetovém. Tudíž ani nemohl vědět že s nimi něco je.