» Poradna » Programy

Je toto vhodné PC na Farming Simulator 2015?

Dobrý den, prosím o radu, zvládne tento PC:https://www.superlevnapc.cz/stolni-pocitace/podle-vyr... tuto hru? Farming Simulator 2015 (PC) Děkuji//Mail do titulku nepatří - opraveno//

Odpovědi na otázku

Čo má zvládnuť? A dávať ako názov otázky vlastnú e-mailovú adresu - to na 100% môže len blonďatá baba.

Ani omylem. Je v tom jen Atom D525, který stál za prd už před těmi 7 lety, kdy vyšel. Na hry nebyl nikdy, natož na FS2015.

Děkuji a tento ? Výhodná PC sestava Dell OptiPlex 380 SFF Core2Duo 2,93GHz / 2 GB RAM / 160 GB HDD / DVD / Windows 7 Professional Díky

Bez grafiky těžko. I tak je to na hraně minimálních požadavků. Z ho*na bič neupletete. Buď kupte něco dražšího a pořádného, nebo si zkuste pronajmout někde zahrádku. Sice nebudete jezdit kombajnem, nebo traktorem, ale poroste to tam taky.

Ne, ta hra není zrovna nenáročná a kupovat kvůli ní staré kancelářské stroje bez grafiky, je úplná blbost. Buď navyš rozpočet nebo se na to vykašli úplně.

Když se budeš hodně snažit tak jí tam zvládneš nainstalovat.

mám dotaz když zapnu hru tak mám všechno zeleno bylí nevíte co stím hlavní nabýtka je normalní