» Poradna » Web a internet

Je tohle podvod?

https://windowsreport.com/uninstall-edge-windows-10/Není tohle typický příklad jak si do počítače dostat nezvaného hosta?Už je dost podezřelé dávání "FULL CONTROL" nad účtem.

Odpovědi na otázku

Ne nemusí to být podvod, aby Vám to rozhlásilo celý počítač. Mimo je tam zmínka i jak bez jejich utilityOdinstalaci Edge take ničeho lepšího než pocitu nedosáhnete

Odinstalaci Edge lze jednoduše dosáhnout editací instalačky v programu NTLite..a nejen Edge.. lze odstranit i ty zbytečné aplikace apod.. i zbytečný bezvýznamný Defender