» Poradna » Ostatní

Je to wi-fi kablom?

Cavko mam problem s PC. Zapnem si hru alebo len tak som na webe a asi po 15 minutach mi to zacne sekat tak na 15 sekund + -, pred tymto slape vsetko v poho ale po tomto je znizeny vykon PC. Neviem cim to je ale zistil som ked vytiahnem wi-fi kabel z PC tak toto neurobi, potom ho znova zapojim a zacne sekat neviem ci to je kablom alebo nieco odchadza.PLS Help.

Odpovědi na otázku

Naznám výraz wifi kabel. Asi jsem nedával pozor ve škole. Buď to je v tom zapleten Marconi (wireless), nebo Křižík (kabel). Oba určitě současně ne, to by nedávalo smysl. Vyjádři se přesněji, co tímto obratem myslíš.

Sieťový kábel

A ten wifi kabel má jako být co ? Něco jako suchá voda? ::facepalm::

Buď si mýli ethernet kábel s wifi, alebo má externý wifi dongle a ten kábel má

Wifi kábel? :D Aký CPU, aký GPU (pre istotu)...? Ak by to robilo len pri pripojení na net, je možné, že máš breberky - MBAM, MS malicious, ESET online scanner.... Ideálne vytiahnúť OS zo zálohy (ale tú asi nemáš)