Je to normalne?

nazdar.
toto mi ukaze asi na jednu sekundu a potom nabehne Win
Press(shift-Tab) key to display network boot option menu
Try network boot first then local drivers
predtým bol problem,ze win vobec nenabehol reinstal win pomohlo . Na mojom pc taka hlaska
nenabehuje- treba este nieco nastavit?
diik

Odpovědi na otázku

Asi bude dobře zakázat bootování ze sítě.

MB P4M800-M7
disk jeden 3D MAXTOR
dnes tu pisem a pisem-tak prepacte ,ale aspon budem vediet viac

myslis v boot device ? nechat iba disk?

Třeba.

Jasně vole, v BIOSu Že nenabíhal Windows byl jiný problém, příště ho taky přeinstaluješ třeba kvůli tomu, že to po tobě bude chtít stisknout klávesu pro bootování z CD?

ale ,kde to mam nastavit?
vole porad , ked si mudry - dal som poradie bootovania disk,ostatne som vypol a aj tak to stale zobrazuje

Tady to nestačí: www.zive.sk ... !?!
A což si konečně, SAKRA, stáhnout a přečíst ten manuál!?!

to nie je pre mna dobra rada -

ale vies si predstavit kolko som sa natrapil? mna tiez nebavi to tu vypisovat ,najradsej by som bol aby to bolo tip top ,
ale uz to nejak dokopme .Manual som stiahol -bol to P4M80-M7 ,teda bez jednej nuly , ale tento moj bios vyzera inak
preto by som potreboval radu ,kde to vypnut aspon nejaku oblast tohoto
diik

niekam ten manuál ulož, napr. na leteckaposta.cz, nechce sa mi to hľadať na webe výrobcu dosky..

ja som to stiahol s tade:www.manualnguide.com ...

Kde že!?! A to vás ani náhodou nenapadlo podívat se přímo na stránky výrobce desky!?!
www.biostar.com.tw ...

Main menu > Advanced BIOS Features > Hard Disk Boot Priority nastavit patřičný HDD
Pak v Advanced BIOS Features nastavit priority bootování (ty anglické řadové číslovky First, Second, Third), pak vypnout Boot Other Device.
Neumím anglicky ani slovo, ale nechápu, co je na tomto tak složité.

keďže sa zrejme v BIOSe veľmi nevyznáš, lepšie bude nastaviť voľbu "Load Default Settings", "Load optimized defaults" a pod, prípadne voľbu "Boot other devices" nastaviť na "disable",

tak to je sen- no neviem kde to vypnut aby ta hlaska prestala nabehovat