JE TO MOZNE?

Mohol by mi niekto povedat, ci je mozne to, co mi tu pisu? Dostal som to prave na mail.You_visit_illegal_websitesDear Sir/Madam,we have logged your IP-address on more than 30 illegal Websites.Important:Please answer our questions!The list of questions are attached.Yours faithfully,Steven Allison*** Federal Bureau of Investigation -FBI-*** 935 Pennsylvania Avenue, NW, Room 3220*** Washington, DC 20535*** phone: (202) 324-3000

Odpovědi na otázku

Hlavně neotevírej tu přílohu!!!!!!!!!!!!  Je to 100% virus, bot, spyware nebo něco takového

Vdaka, antivir ju zablokoval, uz som sa zlakol, ze oni vedia....

tak uz ta maju. ale teraz vazne, pre buducnost, ked ti nieco take dojde, tak si daj na google vyhladat napr.: You_visit_illegal_websites tak zistis, ze to je bud spam alebo ina haved.

Dodatek: celý ten mejl je přitažený za vlasy; copak si představit pod "illegal Website", to fakt nevím. Taky vazba IP z logu a e-mail je docela zajímavá... Ponaučení: choď jen na Živě a budeš v bezpečí. I když.... tady je to taky občas jak na warezboardu, takže je docela možné, že jedna z těch 30 sajt je tady tahle

Akekolvek maily v anglictine od ludi co nepoznas (ani od tych co poznas ti nebudu pisat anglicky) ani neotvaraj a rovno to zmaz, aj keby sa to tvarilo ze to prislo od UFO alebo od sameho spasitela, je to samozrejme ojeb, vir, phishing (ak sa to tvari ze to prislo od banky) apod.Ziadne oficialne organizacie (spravidla ani banky ak to nie je cista inet-banka) ti nic nebudu posielat mailom, ale pouziju normalnu postu (prip. s dorucenkou) alebo ti rovno zazvonia pri dverach (FBI ).Alebo ta bavi 10x denne si precitat o tom ako ti super predlzia penis a podobne hovadiny?

Je to možné, aby si miloval aj tak němožné děuča??? je možné, němožné! Němožné děuča, němožné děuča ...

Vše je možné. Že jsi debil je určité.Co to je za dotaz?

hoax