Je to dobrý PC?

Dobrý den,chci se zeptat jaký méte nazor na tento pc? Vyplatí se ho kupovat? https://www.alza.cz/alzapc/alza-amd-quake-cha...

Odpovědi na otázku

Za ty prachy, pokud si sestavíš, koupíš o dost lepší PC. Ale to je takhle vždy.

Pakliže seženeš Radeon RX 570.

Dobrý počítač je ten, který si sám vybereš, respektive sám poskládáš z věcí, o kterých víš, že jsou na kvalitní úrovni.. Hotovka je vždycky o komponentech, co leží dlouho skladem, nikdo to třeba nekupuje, viz např. sráč zdroj, posraný paměti RAM, SSDéčko - který bys ani sám nevybral, nekvalitní základní deska.. nekvalitní skříň, kterou pomalujou a udělaj z ní lákadlo pro puberťáky.. apod.. Pod nabídku hotovky vlepí několik debilních obrázků o super-hraní, hromadu keců o hovnu a čekaj, kterej moula se chytí a koupí.. Když tedy stolní počítač, tak poskládaný. Hotovky ať si strčí do pr.dele..

Řkenu to krátce a stručně: ... je to sr*čka...

Děkuju,taky jsem si říkal že to bude shit :D