Je to dobrá sestava?

https://www.czc.cz/204093,204569,213090,1980... Co na to říkáte? Už mě nebaví ty opice na CZC

Odpovědi na otázku

Ne

Zbytečně 750W zdroj když stačí 650W. Na hovn* monitor pokud berete GTX 1080 Ti, to je jako vzít mercedes a dát na něj kola z trabantu. Když už monitor tak nějaký 2K. Na i7-7700 nemusíte brát Frotis 3 a vezměte klidně Fera 3. Razer bych nebral i kdyby byl zadarmo, platíte za značku ale za kvalitu určitě ne a ještě k tomu jsou USB což taky ubere dost na kvalitě zvuku. Osobně bych bral něco od Audio-Technica.

Zbytek zhodnotí ostatní

Ne, dej limit a vymyslíme něco lepšího.

No, ... max. těch 55 000 Kč nebo přibližně.

No ty ses vyřádil. ☺

"...Už mě nebaví ty opice na CZC..." Troll, puberťácké hovado, nekrmit.

Proč bych měl být "Puberťácké hovado"? To tu nemůžu napsat svůj názor?

Ta mys bude hodne broken ale co cekat za 500 kc... Mozna bych sahl po A4tech ktera vydrzi 1-2roky za stejnou cenu a co se tyce sluchatek tak se plati za znacku takze ty bych taky vyhodil a mozna bych sahl po hyper x popr levnejsi varianta A4tech ktery jsou na hrani idealni za malo penez hodne muziky

souhlasim ze full hd monitor za 3000 ke karte za 20 000 je ulet to by ti utahla na ultra detaily i karta za 8000. Jinak ja mam myš mionix a nemuzu si vynachválit ta ergonomie je z jiného světa .-) ale je 3x tak draha....muzu ti ale rict ze při dlouhym hrani mě z gigabitky co jsem mel minule bolela ruka jako blazen a tedka pohoda.

Jaký Monitor by jste doporučoval? popř. co v té sestavě ještě změnit? Samozdřejmě jdu na vzhled.