» Poradna » Notebooky

Je tento notebook dobrý na hry?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli tento notebook utáhne hry typu GTA V, Mirrors Edge Catalyst a jiné novodobé hry. Případně jak na tom asi pojedou. Díkyhttps://www.pocitarna.cz/notebooky/lenovo-ideapad-...

Odpovědi na otázku

toto je taký lepší kancelársky notebook..nič viac..zbytočne vyhodené peniaze

Haswell 2jadro aj keď "H" a celkom stará GTX 860M? To kupuješ z bazaru/druhej ruky? Ak na hrajkanie, i5Q a GTX 1050, ale chladiť, chladiť.... (alebo do pivnice)

Ako pozerám, min s GTX 960M a i7-7300HQ je za 19730 (https://www.alza.cz/msi-gp72-7qf-1009xcz-leop... ) a s GTX 1050 za 22551 (tiež zanovné), alebo nový Dell za 23030 Kč, hráčsky MSI GP (neviem ako je na tom GL) rada od asi 28990, takže šetri, alebo choď do desktopu

Jj díky já právě myslel že za tu cenu by se na tomhle dalo něco zahrát. GTX 860m je snad o něco výkonější než 940m/940mx nebo ne?Díky

S tím noťasem si můžeš tak akorát vytřít pr.del.. No tak si ho kup.. Je mi naprosto jasný, že jsi debil a že ten noťas prostě koupíš.. Začneš hrát hry, notebook upečeš a z toho ti naskáčou beďary na tom tvým debilním ksichtu..

Nechápem prečo som jediný, kto má pípatko (správne nastavený Speedfan)? Keď sa mi prehrieva HW (nepáči sa mi teplota ICH a MCH nad 90°C aj keď znesie 100). Pod NB sa dá dať chladiaca podložka, ak sa v miestnosti používa ventilátor, tak si myslím, že pri lepšom airflow hádam aj teplota NB klesne o nejaký stupeň.... proste chladiť sa dá aj keď Grandis je Grandis a ARCTIC Accelero Xtreme tiež v NB byť nemôže (príklady)