Je tato GK srovnatelná s...

Zdravím chtěl bych se zeptat jestli je tato karta (ta první 1050 ti) https://sp.ts.fujitsu.com/dmsp/Publications/public/... Parametry srovnatelná např. s touto https://www.czc.cz/msi-geforce-gtx-1050-ti-a... ne bo je to jen nějaká neznámá čína, poraďte.

Odpovědi na otázku

Pýtaš sa, či je GTX 1050 Ti rovnaká ako GTX 1050 Ti? Porovnaj parametre, ale na 99% budú rovnaké ak nie je jedna mierne pretaktovaná od výrobcu.

Pokud to je 1050Ti, tak je to prostě 1050Ti. Můžou být drobné rozdíly v taktování, ale jinak to je stejné.

Aha, dobře, děkuji vám

https://www.zive.cz/poradna/jak-je-to-s-odber... Pokud stavíš nějaké nové PC, tak tvůj systém pokládání podivných otázek povede jen k nesmyslu. GTX 1050 Ti je grafika, která za poměrně hodně peněz nabízí hodně málo muziky a nemá smysl ji už tak 3 roky kupovat.Pokud to má mít smysl, tak si založ otázku na celé PC a vyřeš vše najednou. Ušetří ti to čas a výsledek půjde dohromady.

To víte, je to otázka peněz a výkonu. Je krize.

Ano, tím spíš bys měl lépe vybírat v poměru cena/výkon. A zrovna 1050Ti je asi to nejblbější, co můžeš vybrat. Buď si jistý, že po prvních pár pokusech se budeš mlátit do hlavy, že jsi vyhodil takové peníze za tak slabý čaj.

Mno, hlavně se doma moc nudíš!

Když neumíš krást přezdívky, tak to nedělej. Každý na první pohled pozná, že nejsi ms

Škoda, že už tu není aspoň IP. Už z předchozího "dredu" plyne možnost, že dotyčný zázrak někde levně pořídil "bazošovou" značkovou sestavu (že by FS?) a snaží se z ní udělat "herní dělo", viz onen 280 w zdroj, což je hodnota obvyklá ve značkových sestavách. Jestli se tak nudí, ať si koupí medvídka mývala.

No právě. Proto je blbost kupovat slabou GK za hodně peněz.