Je tahle sestava dobrá za tu cenu?

deska GIGABYTE EP 35-DS4PROCESOR čtyřjádrový INTEL COREZ QUAD Q 8300 2,50GHz s kvalitním chladičemgrafika NVIDIA GTX 1GBRAM 4GB DDR2 CORSAIR, KINGSTOMHDD-WD 500GB SATAzdroj -450Wpočítačová skřín´-THERMAL TAKEProdej za necelých 6 tisíc.Na hry Callof duty MW, BOCrysis sérieMedal of honorFar cry 1.2.3Děkuji všem za rady a odpovědi.

Odpovědi na otázku

"grafika NVIDIA GTX 1GB" neznamena vubec nic. Jaky je typ te GK? Pozn.: Pokud ho prodejce neuvadi, je to podvodnik. Ale soude podle toho "KINGSTOM", bude to spis blbec..U zdroje by se taky hodilo znat typ, abyste vedel, jestli budete muset obratem kupovat novy za 1300Kc nebo zda radeji vyhorite. ;o)

Je toho víc,např" INTEL COREZ QUAD"

Ide len o maly preklep. Vypadlo pismenko "t". Malo to byt INTEL CORTEZ.

OT: Tak to musí být nějaká speciální edice pojmenovaná na počest genocidy Inků. https://cs.wikipedia.org/wiki/Hern%C3%A1n_Cort%C3%A9s

Pokud nesmyslný údaj "NVIDIA GTX 1GB" neznamená nějakou krutopřísnou grafiku (vzhledem k jen 1GB tak určitě ne), tak je 6k za to nechutně moc peněz. Tipuji to na něco ve smyslu GTX 460 1GB a horší, takže je to předražené minimálně o 100%.Za tu cenu můžeš zkusit ukecat tohoto prodávajícího:http://www.zive.cz/poradna/kolik-bych-mohl-d... Jeho PC je úplně někde jinde a je v tom nová GTX 1050 Ti 4GB a 4x více RAM.

Tady máš porovnání toho Q8300 s i5-760, co je v odkazované sestavě a aktuálním i5-7500:https://goo.gl/5EZhgtGrafika se srovnává obtížně, ale pokud budu předpokládat nejlepší GTX s 1GB, co mě aktuálně napadá, bylo by to cca takto:https://goo.gl/ZMlK54Pokud je tam něco staršího, tak by to dopadlo ještě podstatně hůř.

Hele...a není nástupce Q procesorů i7?

Kolik to melo jader (vsude stejne) a hlavne vlaken?

Ještě to mohla být GeForce 210 1 GB DDR2 32-bit.

Ano, někteří prodejci udělají "GTX" za všeho.

500 Kč Gigabyte EP35-DS4 - desky s LGA775 se solidní výbavou se prodávaj na Aukru v této hladině500 Kč Q8300 - prodávaj se tak na Aukru200 Kč chladič -> Freezer 7 apod.; pokud je to nějaká Noctua, tak více400 Kč za 4 GB RAM400 Kč za 500GB HDD30 Kč za 450 W zdroj, beru za tyhle ceny zdroje z ekodvora a vybírám si staré Fortrony, je na tom hodina práce (čistění, výměna kondíků) a mám k nim větší důvěru než k no name šuntům s nálepkou 450 W200 až 1000 Kč za GTX - jaká?200 Kč skříň500 Kč licence Windows a čistá instalace (cena práce)200 Kč za hrySečti si to. Mně vychází 3500 Kč jako fér cena.