» Poradna » Notebooky

Je spálená deska ?

zdravím jelokož jsem na internetu nenašil podbný problém píšu semmám starší notebook fujitsu koupil jsem ho jako zdroj náhradních dílů chtěl jsem ho otestovat tak jsem ho zapojil a zapl fungoval ale obraz byl velicetmavý sundal jsem kryt displaye a chyblěl inverter našel jsem inverter z jiného notebooku konektory pasovaly tak jsem ho skusil zapnout ale jen problikli diody a z inverteru se zacalo kouřit když jsem ho dal pryč a notebook skusil zapnout už se ani nezapne dioda nabíjení je deska a monitor spálený ?děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Takže jsi tam dal něco z jiného notebooku, co tam náhodou pasovalo, zapnul jsi to, zakouřilo se z toho, už to nefunguje a ty se ptáš, zda jsi to náhodou nespálil? Mohu se také zeptat? Včera mi spadla ze stolu sklenička. Ozvala se rána a rozlítla se na kusy. Když jsem ji nametl na hromádku a zkusil do ní nalít víno, už v ní nedrží. Myslíš, že by mohla být nakřápnutá?

Zkus to rozdelat, na desce jsou pojistky, procinkej je.

Tak ty chceš použiť asi 10 ročný NB Fujitsu ako zdroj náhradných dielov ? A kam ? To sa mi páči ! Keby sa ti minuli , tie náhradné diely , tak napíš , aj ja mám doma jeden taký Fujitsu . Ak nie , odnesiem ho na budúci mesiac , do tej krabice na el. odpad v Nay .

Tak to se obrať na věšteckou kancelář Ale ano, pokud byl kouř, tak bych asi očekával, že se něco spálilo Tvoje postupy opravování, že zapojiš někam něco, co tam náhodou pasuje, jsou dost zvláštní.