» Poradna » Programy

Je rozujmné jet do Chorvatska bez předem zajištěného ubytování?

Nepodařilo se mi již zajistit vhodný pobyt u moře v Chorvatsku přes cestovní kancelář -  vzpomenul jsem si pozdě.Kdybych tam zajel autem bez předchozího zajištění ubytování, jakou mám reálnou naději, že tam seženu pokoj pro 2 osoby  blízko moře - tak do 500 m v oblasti Makarská a nebo někde vedle do vzdálenosti tak 30 km podél moře. Jestli máte někdo takovou zkušenost, poraďte - dejte tip. Díky předem.

Odpovědi na otázku

Doplňuji: Jedná se o období od asi 25.6. do 5.7.2004.

 rozhodně ano! jeď dolu kousek pod Makarskou - prázdné pláže, ubytování za 1/3 než na Istrii a jinde nahoře a navíc místní ti urvou ruce jen abys bydlel u nich! jezdím tak téměř každý rok a vše OK! ničeho se neboj a jeď! postamble();

docela mě to také zajímá, to samé mám také v plánu, může se ještě někdo podělit o své zážitky.

Během posledních 7 let jsem jel do Chorvatska vždy bez zajištěného ubytování, a nikdy jsem neměl výraznější problémy - a to jsem dost náročný, takže jsem dost přebíral, aby bylo vše O.K. - cena, blízkost pláže, daleko od magistrály ..... Jdi do toho ! Jediný problém je v tom, že si po cestě hned nemůžeš dát sprchu a studeného lahváče, ale musíš obětovat ještě trochu energie na vyjednávání s domorodci.

Ještě doplním - v Tebou stanoveném termínu nemusíš mít vůbec žádné obavy, já tak jezdím v sezóně (přelom 07/08).Koncem června budeš mít takový výběr, že vůbec není co řešit.A klidně usmlouváš i cenu podle mého odhadu tak od  10 do max.15 euro/osobu.

Poradím - Chorvatsko OMiš - nad makarskou riviéroucena za osobu 9Eur.www.valsa.cz

Jo,je to v pohodě,loni například jsme si vymohli navíc ledničku ještě jednu na lahváče a grilování s uhlím.Pokud tě nebudou už zastavovat na ulici,tak zajdi do Bijura Turisticzne(asi nepíšu správně) a tam tě pošlou na pár adres a neber hned první.

Vůbec s toho neboj, je to fakt v pohodě, Chorvati se můžou přetrhnout, aby ses u nich ubytoval, je tam vsude mista haba kuk...... :)Tak v klidu vyraz a tam kde se Ti bude libit proste zaparkuj a objdi okoli, na 100% narazis na ceduli "ubytovani" :)P.

A co pod stan, přejíždět z místa na místo. Má také někdo zkušenosti?