» Poradna » Programy

Je radost poslouchat Oldies na PC

Odkaz 60. let a 70. let nikdy nezanikne. Ať žije The Beatles, Bee Gees, The Rascals, Jimi Hendrix, Doors a další !

Odpovědi na otázku

už to nehul!

hudba 60- tých let mi stále zní v uších a dosud cítím svěží závaň a vůni květin.

Hlavně marjánky , piš černobíle pamětníci i příznivci 60' mohou trpět barvoslepostí a moc si toho od tebe nepřečtou.

http://www.mp3.com/albums/13080/summary.html... wonderful collection of songs, most of which were major hits for this quartet, The Ultimate Rascals