» Poradna » Programy

Je ordinace obvodového doktora NEZISKOVÁ ORGANIZACE??

a můžu tam proto použít software pro neziskové organizace zdarma

Odpovědi na otázku

Neziskova organizace neprodukuje zadny zisk. Nepredpokladam, ze doktor neprodukuje zisk...

Obvodní lékař je soukromý podnikatel, tak jako každý jiný...A že by zrovna obvoďáci měli málo peněz a nemohli si dovolit koupit program?

Pokud je ten lékař dobrodinec a léčí pouze pro své potěšení, tak asi ano.

Lekar (okrem matky terezy) je ziskova organizacia, ptz. robi za peniaze, dostava ich od poistovne.

Doktor a neziskovka - tak to je fór. Myslím, že z těch příjmů co ti "chudáci" mají si může koupit soft jaký chce. Mimochodem pokud má velký obvod, tak nemusí hýbnout ani prstem - za vedení evidence je od pojišťovny 30 Kč za kartu měsíčně. Takže když má někdo třeba tisíc oveček, tak má už nájem i sestru zaplacený. Ostatně je to běžně vidět. Čekárna prázdná a přesto čekáte pár hodin než si vás někdo všimne. A léčí  style m: "co pak vám asi dát...? co jeste bral minule...? tak to zkusíme znova." A pak jsou doktoři, kteří umí a zvládnou za den desítky pacientů a odsypá to tam daleko rychleji. Ti si to plně zaslouží.

Zblaznil ses ???