» Poradna » Ostatní

Je nutné přihlášení na SC při koupi GTA V přes steam?

Zdravím,chtěl bych se zeptat, jestli při instalaci GTA V přes steam se budu muset přihlašovat na Social Club, nebo si tam vytvářet účet? Už jsem někde četl, že steam funguje jen jako prostředník a přes Social Club se budu muset přihlásit i tak.. ale chci si to ověřit od někoho kdo s tím má zkušenosti, děkuji. Pokud jsem něco napsal špatně nebo mě někdo nepochopil klidně dovysvětlím.

Odpovědi na otázku

Ano, Steam funguje jen jako prostředník a přes Social Club se budeš muset přihlásit. Proto je lepší koupit přímo od R a odpadá aspoň přihlášení na Steam.

Děkuji za odpověď.