» Poradna » Notebooky

Je normální,že webgl takhle zatápí

Je normální, že https://www.melown.com/maps/ (webgl 3d mapy) hodně zatápí procesoru s grafikou HD4000? Vše je plynulé, ale žere 45W, spotřeba CPU údajně max 20% (HT je zapnuto) při 18W, HD4000 při 1.3GHz okolo 60%.Při nižsím výkonnostním profilu (grafika max 800MHz, cpu bez turbíčka) je také cpu load až 25% při 9W a grafika 4W při 90%.Neznamená to náhodou že v prohlížečích (Chrome, Opera Next) chybí nějaký omezovač FPS?

Odpovědi na otázku

Tak to piš pavelkovi a ne mi ...

Kterému, Pavelka, Pavelka IT amatér, Pavelka IT prof.

No a jaký způsobem lze tedy fps v prohlížečích omezit? Například nějaká uplně primitivní hra (něco jako létání raketoplánu pomocí šipek po obrazovce) žere 18,25 , resp 37 W CPU Package Power při profilech bez turba, se zepnutým, ale ještě neaktivním turebem a s s aktivním turbem.