Je někde mapa světa ???

Je někde program jako je od firmy - myslím PJ soft ( Info mapa ) České republiky  ale  aby to bylo na celý svět ? Nemusí to kde co počítat -GPS - trasy aut , ale aby se to dalo použít do školy ? Gympl atd ?  Dík za tip

Odpovědi na otázku

no, mám třeba Encartu, dvě CD...

Co za to ?

co by? je pravda že bych rád novýho bavoráka, ale to asi neprojde   ale kdybys měl Pinnacle Studio 8 v češtině, uvítal bych... ale pošlu ti to i bez toho, přes víkend to udělám a v pondělí ti to pošlu, napiš adresu na mejla...

a kterou encartu máš?

to se mě klidně zeptej...  nevím, mám jí doma, ale možná tam je napsáno 2002 nebo 2003

a pošleš? Já mám nějakou 98-ku a je na . takže bych docela rád něco novějšího a mrtvosoftu už jsem dal peněz dost :))

tak malej omyl, ta moje je Encarta 2000, vadí?

No rozhodně nevadí. Jestli budeš tak dobrý a vysmahneš mi ji.... ozvu se ti na mejl (teda jestli funguje)GG

jo, funguje, ozvi se...

Pošlu adresu , ale až budu doma , odsud to nejde .  Je to prosím  v češtině ?

to si nejsem jistej, ale spíš bych tipnul angličtinu...

To záleží na tom, jakou mapu potřebuješ. Vzhledem k té poznámce "gympl" bude pro tebe encarta od microsoftu asi víc než dostačující.Já už druhý měsíc (tj.desítky hodin) hledám DEM mapu jedné části Evropy. Jenže potřebuji dost podrobnou oblast asi dva krát dva stupně a DEM mapu bez stínování, což si asi moc vymýšlím.Jestli potřebuješ něco konkrétního, napiš. Na netu je toho spousta, jenom to hledání zabere dost času...

Nemusí tam být všechno úplně dopodrobna . Prostě něco jako je klasický atlas  Evropy , plus města . A  nebo kde se dá sehnat  CD  co se  používá v autech na vyhledávání tras po evropě ?

myslíš AutoRoute? to bych měl taky

Nebo Route 66  ......

Tak jak to tady ctu, tak svet je pro Vas planeta Zeme, njn