» Poradna » Web a internet

Je nejlepší poskytovatel internetu O2 v Chotěboří (okres Havlíčkův Brod) ?

Dobrý den,mám internet od O2 a chci se zeptat jestli je to nejlepší poskytovatel internetu v Chotěboři (okres Havlíčkův Brod, Vysočina), případně prosím o poslání odkazu na lepší internet od jiného poskytovatele. Děkuji předem za odpověď.

Odpovědi na otázku

https://www.inco.cz/internethttp://www.leonet.cz/Nevim na kolik bude "lepsi" nez O2, ale je to internet pro vas. Tak si porovnejte nabidku. Nikdo jiny to za vas neudela.

O2 neni a asi nikdy nebude "nejlepsi" a bude vzdycky maximalne lepsi nez ostatni podprumerni v okoli. Je to proste neco jako McDonald's - dobra restaurace to neni, ale maji nejaky svuj standard, ktery clovek dostane vzdy a vi, ze se neotravi.Ne kazdy maly lokalni ISP je garaznik co to lepi na kolene z "technologii" TPLink, ale bohuzel laik nema moc sanci to predem zjistit. Na druhou stranu neni moc malych lokalnich ISP, kteri maji na investice do profi zarizeni pro svou infrastrukturu, takze to pak se spolehlivosti casto vypada jak to vypada.

za mě metropolitní a jejich optika

UPC.

UPC v ČR už neexistuje. Nechává si říkat Vodafone...